Expertcommissie NL-SfB

De Expertcommissie NL-SfB werkt technische vragen van de Beheercommissie uit en legt deze vervolgens voor.

Expertcommissie NL-SfB

Mark Maas (Voorzitter)

Cadac

markmaas@cadac.com

Aydemir-Cetin

Gemeente Amsterdam
Namens: Overheid

aydemir.cetin@amsterdam.nl

Ehsan Baharvand

Rijksvastgoedbedrijf
Namens: Beheer

ehsan.baharvand@rijksoverheid.nl

Bernd Karstenberg

Life Cycle Vision
Namens: Life Cycle

bkarstenberg@lifecycle.vision

Berno Veldhuis

Rijksvastgoedbedrijf
Namens: Beheer

berno.veldhuis@rijksoverheid.nl

Gert Koutstaal

Ketenstandaard
Productmanager

g.koutstaal@ketenstandaard.nl

Jan Van Ravenswaaij

Van Ravenswaaij Techniek en Bouw Advies
Namens: Bouw, Installatie, Techniek Nederland

info@vanravenswaaij.com

Juun Steen

Root bv
Namens: Ontwerp

jst@root-bv.nl

Lambert van de Snepscheut

Heijmans Utiliteit B.V.
Namens: Bouw(kosten)

lvdsnepscheut@heijmans.nl

Mynko Van Der Graaf

Ketenstandaard

m.vd.graaf@ketenstandaard.nl

Nico Prenen

Florence

nico.prenen@florence.nl

Roel Boere

IAA Architecten
Namens: ontwerp

r.boere@iaa-architecten.nl

Jeroen Pat

TBI
Namens: Installatietechniek

jeroen.pat@tbi.nl

Edward Groenendaal

Ketenstandaard Bouw en Techniek
voorzitter Expertcommissie

e.groenendaal@ketenstandaard.nl