Nieuwe DICO Bijlagekarakteristieken

09 / 05 / 2023

De lijst van karakteristieken is van toepassing op de bijlagestructuren van de SALES005 berichten binnen de DICO Standaard

Sinds 20 april is een nieuwe versie van de DICO bijlagekarakteristieken (attributenlijst) online beschikbaar bij ‘downloads’ in de Semantic Treehouse omgeving.

Deze lijst is onder andere aangevuld met kenmerken waarmee bijlagen uniek geïdentificeerd kunnen worden met een GUID en/of MD5-hash*. Ook is het voortaan mogelijk de taal van de inhoud mee te geven als kenmerk.

De lijst van karakteristieken is van toepassing op de bijlagestructuren van de SALES005 berichten binnen de DICO Standaard, zie figuur.


*Het MD5 programma (algoritme) berekent van een tekst een bijbehorende code van precies 32 karakters (de hash). Ongeacht de lengte van de originele tekst, de hash is altijd 32 karakters lang. Een kleine verandering in de originele tekst levert een volledig andere hash op.

Delen

Volg ons op LinkedIn

Word lid van onze groeiende community voor bedrijven in de Bouw en Techniek.

Benieuwd wie wij zijn, waar we werken, wat we doen en wie onze deelnemers en partners zijn?