ECC Ventilatie bereidt nieuwe ETIM MC klassen voor

18 / 05 / 2020

Hoe teken je een zo compleet ventilatiesysteem met objecten uit het UOB (Uniforme Objecten Bibliotheek)? Dat vroegen onze leden zich af.

Hoe teken je een zo compleet ventilatiesysteem met objecten uit het UOB (Uniforme Objecten Bibliotheek)? Dat vroegen onze leden zich af. 

Stap 1 is zorgen dat er ETIM MC klassen zijn van objecten die je aan het UOB zou willen toevoegen. Daarmee kan het UOB dan in de toekomst aan de slag om er UOB template objecten van te maken. Zo is er een lijst tot stand gekomen met 30 aanvragen voor ETIM MC klassen op het gebied van zowel luchtventilatie als rookgasafvoer.  Dit project wordt door René Cleijpool uitgewerkt in samenwerking met fabrikanten uit de ventilatie-industrie en BIM engineers van groothandel Rensa.

Delen